122. Plachetnice v přístavu
Autor: Axel Wallert
(1890 Sankt Ilians socken - 1962 Švédsko)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu štítek a razítko
Technika: olej na překližce, datace: 1954
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 36 x 45 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč