122. Plachetnice v přístavu

Autor: Axel Wallert
(1890 Sankt Ilians socken - 1962 Švédsko)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu štítek a razítko
Technika: olej na překližce, datace: 1954
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 36 x 45 cm

Konec dražby: 13.09.2021 21:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč