Plachetnice v přístavu

Autor: Axel Wallert
(1890 Sankt Ilians socken - 1962 Švédsko)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu darovací list původnímu vlastníkovi z roku 1970
Technika: olej na malířské desce, datace: 1935
Šířka: 27 cm, výška: 37 cm, rámování: 49 x 39 cm

Konec dražby: 17.04.2019 21:29

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč