14. Provensalská krajina

Autor: Georges Costeau
(1868 - 1920 Francie)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 56 cm, výška: 45 cm, rámování: 56,5 x 66

Konec dražby: 27.09.2021 20:26 SELČ

Aktuální cena: 2 300 Kč

Zbývá: 4d 15h 13m 46s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 300 Kč