11. Interiér z Nosticzova páláce
Autor: Louisa Piepenhagen
(1825 Praha - 1893 Praha)
na reversu pozůstalostní razítko vdp. biskupa Dru. A. Podlaha, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou
Šířka: 40 cm, výška: 21 cm, rámování: 39 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 19:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč