11. Interiér z Nosticzova páláce

Autor: Louisa Piepenhagen
(1825 Praha - 1893 Praha)

na reversu pozůstalostní razítko vdp. biskupa Dru. A. Podlaha, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou
Šířka: 40 cm, výška: 21 cm, rámování: 39 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.09.2022 19:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč