2. Na cestě u domu

Autor: Louisa Piepenhagen
(1825 Praha - 1893 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, blondelový novější rám
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 12 cm, rámování: 35 x 41 cm

Konec dražby: 16.04.2019 19:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč