58. Dáma v klobouku
Autor: Fernand Vácha
(1903)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno
Technika: křída na kartonu, datace: 1927
Šířka: 32 cm, výška: 48 cm, rámování: 51 x 35,5 cm
Konec dražby: 17.04.2019 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč