Zátiší s kaktusy

Autor: Sedlář František Bedlina
(1895)

signováno vlevo dole, rám lehce poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 54 cm, rámování: 64 x 76,5 cm

Konec dražby: 17.04.2019 20:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč