Adam a Eva

Autor: Jan František Kovář
(1948)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 48 cm, výška: 59 cm, rámování: 60 x 50 cm

Konec dražby: 17.04.2019 19:55

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč