Zátiší s třešněma
Autor: Jan František Kovář
(1948)
signováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Materiál: plátno fixované na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 54,5 x 40
Konec dražby: 05.02.2024 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč