Květiny ve váze

Autor: Zdeněk Krch
(1931 Beroun)

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1954
Šířka: 50cm cm, výška: 70cm cm, rámování: 74,5x54cm

Konec dražby: 10.02.2020 20:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč