Brněnská radnice

Autor: Eduard Milén
(1891 Frýdštejn - 1976 Brno)

Signováno vpravo dole tužkou, rámováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 22 cm, výška: 44 cm, rámování: 60 x 43 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč