1. Květinový trh - L.Bertini

Autor: Karl Kaufmann
(1843 Neuplachowitz - 1905 Vídeň, Rakousko)

signováno vpravo dole, na reversu nečitelné razítko na napínacím rámu výstavní čílo 35, podepsáno pseudonymem L. Bertini používaného Karlem Kaufmanem, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 57,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 46,6 x 67 cm

Konec dražby: 05.03.2019 19:05

Zbývá: 15d 10h 10m 47s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč