18. Trh v orientu
Autor: Karl Kaufmann
(1843 Neuplachowitz - 1905 Vídeň, Rakousko)
Signováno vlevo dole pod autorovým pseudonymem, orámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 66 X 78,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč