31. Podzimní krajina

Autor: Karl Kaufmann
(1843 Neuplachowitz - 1905 Vídeň, Rakousko)

signováno vlevo dole pseudonymem L. Voigt, kterým se Kaufmann na některých obrazech podepisoval, rámováno blondelovým rámem
Technika: olej na dřevě
Šířka: 15,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 46 x 30 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč