51. Přístav

Autor: Karl Kaufmann
(1843 Neuplachowitz - 1905 Vídeň, Rakousko)

signováno vpravo dole pseudonymem K. Schwartz
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 53 cm, rámování: 64 x 91 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč