Most v Benátkách
Autor: Karl Kaufmann
(1843 Neuplachowitz - 1905 Vídeň, Rakousko)
signováno pseudonymem F. Herink, signováno vlevo dole, nově rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 52 cm, výška: 30 cm, rámování: 43,5 x 65
Konec dražby: 23.11.2023 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč