Rodina na poli
Autor: Karl Kaufmann
(1843 Neuplachowitz - 1905 Vídeň, Rakousko)
přisouzeno, signováno pseudonymem H. Roko. vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 37,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 34 x 47
Konec dražby: 16.11.2023 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč