28. Koupající se ženy

Autor: Karel Langer
(1878 Jaroměř - 1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, plátno bylo reintoilováno v minulosti, dobový rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 92 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 22.10.2019 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč