Krajina před bouří

Autor: Karel Langer
(1878 Jaroměř - 1947 Praha)

signováno vlevo dole, pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. zaskleno, nově rámováno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 43 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč