Muž a vrána

Autor: Petr Šmaha
(1945)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1984
Šířka: 37 cm, výška: 48 cm, rámování: 64,5 x 50 cm

Konec dražby: 17.04.2019 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč