Kašna

Autor: Jana Jemelková
(1928)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: suchá jehla, datace: 1984
Šířka: 15 cm, výška: 16 cm, rámování: 31 x 27 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč