Geometrická abstrakce 2

Autor: Zdeněk Kučera
(1935 Litovel - 1916)

signováno a datováno dole
Datace: 1985
Šířka: 27 cm, výška: 40 cm, rámování: 74 x 54 cm

Konec dražby: 14.07.2019 12:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč