17. Geometrická abstrakce 2
Autor: Zdeněk Kučera
(1935 Litovel - 2016)
signováno a datováno dole
Datace: 1985
Šířka: 27 cm, výška: 40 cm, rámování: 74 x 54 cm
Konec dražby: 14.07.2019 12:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč