40. Rokle u Sázavy

Autor: Jiří Mandel
(1886 Kuželov - 1971 Praha)

Technika: olej na plátně
Šířka: 70,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 74,5 x 94,5

Konec dražby: 04.03.2019 20:23

Zbývá: 14d 10h 10m 44s

Vyvolávací cena: 4 800 Kč