Mlácení ve Velké

Autor: Jiří Mandel
(1886 Kuželov - 1971 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 67 cm, výška: 48 cm, rámování: 58 x 77 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč