105. Západ slunce
Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)
signováno vpravo dole
Šířka: 39 cm, výška: 28 cm, rámování: 42 x 54 cm
Konec dražby: 25.11.2019 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč