130. Na břehu
Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 69 cm, výška: 51 cm, rámování: 59,5 x 77,5 cm
Konec dražby: 12.04.2023 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč