132. Krajina
Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)
Nesignováno, přisouzeno autorovi, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 50 x 69 cm
Konec dražby: 12.04.2023 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč