Prales

Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 35 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 10.02.2020 21:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč