Z oasy Gafsa (Tunis)

Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 62 cm, výška: 42 cm, rámování: 60,5 x 80 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč