U vody

Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)

signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 68 cm, výška: 46 cm, rámování: 59 x 81 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč