Senoseč

Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 38 cm, výška: 27 cm, rámování: 45 x 54,5 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč