25. Pod stromy
Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1922
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 43 x 57 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč