Pohled na Svatý Kopeček

Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 34 cm, rámování: 44,5 x 58,5 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč