Břízy na břehu
Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, materiál: fixováno na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm, rámování: 48 x 65 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč