Oasa

Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 62 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč