U studny
Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 61 cm, výška: 43 cm, rámování: 61 x 79 cm
Konec dražby: 17.10.2023 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč