52. Chaloupka

Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 34 cm, rámování: 41,5 x 50 cm

Konec dražby: 20.06.2019 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč