55. Sedící dívky
Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 47 cm, rámování: 57,5 x 71 cm
Konec dražby: 16.04.2019 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč