55. Sedící dívky

Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 47 cm, rámování: 57,5 x 71 cm

Konec dražby: 16.04.2019 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč