85. Poříčí Odry
Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)
signováno vpravo dole, fixováno na sololitu, na reversu autorský štítek.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 47,5 x 62,5 cm
Konec dražby: 15.03.2023 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč