95. Pohled na Olomouc

Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 62 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 55 x 72 cm

Konec dražby: 17.04.2019 22:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč