4. Zátiší s citróny

Autor: Alois Kučera
(1905)

signováno nahoře, paspartováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1959
Šířka: 58 cm, výška: 25 cm, rámování: paspartováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 16.11.2021 19:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč