Léto v zámecké zahradě

Autor: Willy Zlámal
(1915 Štenberk - 1995 Šternberk)

signováno vlevo dole, zaskleno
Šířka: 66 cm, výška: 45 cm, rámování: 49 x 70 cm

Konec dražby: 14.07.2019 12:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč