98. Pohled na město

Autor: Willy Zlámal
(1915 Štenberk - 1995 Šternberk)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 45 cm, výška: 38 cm, rámování: 62 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.05.2022 19:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč