98. Pohled na město
Autor: Willy Zlámal
(1915 Štenberk - 1995 Šternberk)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 45 cm, výška: 38 cm, rámování: 62 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč