125. Slunce
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: tempera, datace: 1995
Šířka: 32 cm, výška: 42 cm, rámování: 60,5 x 50,5 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč