14. Noční magie

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 30cm cm, výška: 30cm cm, rámování: bez rámu

Konec dražby: 17.04.2019 19:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč