165. Strom

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

Kombinovaná technika na kartonu, na reversu autorský připis, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1992
Šířka: 31 cm, výška: 31 cm, rámování: 53 x 51 cm

Konec dražby: 29.11.2021 20:22 SEČ

Zbývá: 2d 11h 5m 7s

Vyvolávací cena: 2 800 Kč