167. Nový Svět
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 120 cm, výška: 120 cm, rámování: 122 x 122 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč