Prales

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 31 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 50 cm

Konec dražby: 01.03.2021 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč