201. Planety I.
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 31,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 60 x 50 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč