253. Dotyky I.
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: Akryl, písek, plátno, datace: 1995
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm, rámování: 42 x 42 xm
Konec dražby: 14.06.2021 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč